Programista Java

www.lobohr.pl

10 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Dla naszego Klienta firmy zajmującej się dostosowywaniem rozwiązań internetowych, mobilnych dla usprawnienia procesów biznesowych wiodących firm, aktywie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista JAVA

Klient oferuje:
• konkurencyjne wynagrodzenie od 10 tys. zł netto przy umowie B2B
• pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca nie tylko z deweloperami, ale także z przedstawicielami biznesu z różnych krajów)
• niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop
• pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną
• udoskonalanie swoich umiejętności, poprzez możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów

Wymagania

Mój Klient oczekuje:
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem jednego lub więcej z następującej technologii: Java EE, Spring, Hibernate
• Bardzo dobrej znajomości SQL
• Doświadczenie w AngularJS, SOAP/REST
• Podstawowej znajomości HTML, CSS, JavaScript / jQuery, Bootstrap itp
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Obowiązki:
• rozwijanie kodu aplikacji
• pracę z partnerami w Europie
• zarządzanie aplikacjami i systemami
• wdrażanie nowych wersji w produkcji
• zarządzanie aplikacjami w produkcji

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Telefon służbowy