Informatyk Programista C/C++/Delphi

Globetek Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Obecnie dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko: Informatyk Programista

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Interesującą pracę, ciekawe zadania, możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia
• Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Pracę od zaraz

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie i testowanie oprogramowania służącego do komunikacji z urządzeniami za pomocą protokołów przemysłowych (MODBUS, DNP3, IEC)
• Rozwój istniejącego oprogramowania serwerowo-klienckiego służącego do akwizycji i przetwarzania danych
• Rozwój systemów bazodanowych
• Tworzenie firmware dla autorskich urządzeń Firmy
• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów
• Kontakt z klientem podczas wdrażania nowych rozwiązań i serwisu produktów Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (kierunek: Informatyka)
• Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: C/C++, Delphi
• Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu obiektowym
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowym atutem będzie znajomość:
• Systemów kontroli wersji
• Języka C#/.NET
• Baz danych SSQL
• Protokołów TCP/IP
• Protokołów telekontroli (Modbus, DNP3, IEC)

Metodologia pracy

O Globetek Sp. z o.o.

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.