Tester aplikacji

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Tester aplikacji Miejsce pracy: Bíldudalur Region: Islandia

Opis stanowiska: projektowanie i rozwój aplikacji bankowych,opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji biznesowych,wdrażanie, testowanie i dokumentowanie rozwiązań informatycznych,raportowanie wyników przeprowadzonych testów,współpracę z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów,przygotowywanie narzędzi i skryptów wspomagających proces analizy i testów,przeprowadzanie analizy potrzeb obszarów biznesowych i przygotowywanie specyfikacji rozwiązań systemów informatycznych,doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań.

Wymagania: wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne),doświadczenia w przygotowywaniu i dokumentowaniu potrzeb użytkowników biznesowych,znajomości SQL i tematyki bazodanowej (ORACLE, MS SQL),znajomości podstaw programowania,umiejętności konstruktywnego i analitycznego myślenia,dokładności, rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania,samodzielności i dociekliwości,komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,mile widziana ogólna wiedza z zakresu bankowości i finansów.

Oferujemy: pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się organizacji ,możliwość rozwoju zawodowego,zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło.