Programista C# .NET Wrocław (junior,mid,senior)

New-Invest

do 15 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje programistów .NET z różnym doświadczeniem (junior, mid, senior) ! Opis oferty

Twoja rola:
Praca w ramach ambitnego produktu organizacji, która mocno ceni umiejętności techniczne w połączeniu ze świadomością biznesową. Twoją rolą będzie uczestnictwo w pełnym cyklu opracowania produktu, który jest sprzedawany dla wielu klientów finansowych. Będziesz również uczestniczyć w rozwoju projektów oprogramowania.
Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dowolną formę umowy
• Pracę w miłej atmosferze, w samym centrum Wrocławia (Rynek)
• Duże możliwości rozwoju

Zapraszam do przesyłania aplikacji przez portal bądź bezpośrednio na adres mailowy: s.nowaczyk[at]new-invest.pl

Wymagania

Główne obowiązki:
• Rozwój aplikacji internetowych opartych na technologii .NET 4.5
• Projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji na technologii MS Technology Stuck
• Projektowanie i budowanie ram rozwoju aplikacji w celu poprawy jakości i efektywności produkcji kodu
• Opracowanie automatycznych testów jednostkowych i odpowiedzialność za testowanie własnego kodu przed Systemy testowe i badanie Fazy QA

Preferowane umiejętności:
• Doświadczenie w programowaniu .NET 4.5
• Specjalizacja w dwóch lub więcej z następujących technologii: HTML, CSS, AJAX, jQuery, JSON, XML
• Znajomość Bazy danych projektu / programowanie z MS SQL Server 2008/2012 i / lub Oracle
• Mile widziane doświadczenie z MS Workflow Foundation (4.0)
• Znajomość Visual Studio Team Foundation Server 2010/2012
• Doświadczenie w budowaniu stron internetowych ASP.NET