Ruby Developer

Altimi Solutions Sp. z o.o.

30 - 60 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ruby Developer Lokalizacja: Szczecin lub Wrocław
Klient: Skandynawska firma z branży IT
Kontrakt: Długoterminowy, pełen etat

Zadania:

• Tworzenie oraz implementacja oprogramowania,
• Wsparcie zespołu Front End Developerów,
• Weryfikacja oprogramowania na różnych poziomach,
• Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Oczekiwania: • Około 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z Ruby/Ruby on Rails,
• Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript,
• Znajomość języka angielskiego,
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i współpracy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim.