Młodszy programista .NET

Cyclad Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.cyclad.eu WWW

Język programowania
Framework

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, zlokalizowanego w 16 krajach na całym świecie, globalnego dostawcy usług informatycznych dla sektora publicznego oraz prywatnego poszukujemy programisty .NET do pracy w Katowicach.

Firma oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze oraz w komfortowych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, możliwość udziału w szkoleniach – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość współpracy z międzynarodowym zespołem

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Rozwój oraz aktualizacja systemu CRM opartego na platformie .NET
  • Wsparcie techniczne użytkowników w rozwiązywaniu problemów
Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku informatyka bądź pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość C#, Web Services, DB SQL, MS Server, Oracle Server
  • Znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego na poziomie dobrym

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Cyclad Sp. z o.o.

Ludzie. Technologia. Cyclad
Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!