Programista PHP/ZEND

Shipbooster

4 500 - 5 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania

Shipbooster jest firmą międzynarodową ( otworzyliśmy filię we Francji i Wielkiej Brytanii), bardzo szybko rozwijającą się w sektorze e-commerce i logistyki, a także nowych technologii. Posiadamy inwestorów, co świadczy o stabilnej pozycji finansowej firmy. Naszym partnerem jest jedna z największych firm logistycznych w Polsce – XBS Group. Poszukujemy osoby, która jest chętna współpracować przy rozwoju firmy z dużym potencjałem.

Szukamy programisty PHP/ZEND do tworzenia i rozwijania systemów LMS, CMS Oferujemy:
- Pracę w otoczeniu młodych, sympatycznych osób.
- Udział w ciekawym projekcie na międzynarodową skalę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Motywacyjne wynagrodzenie
- Praca stacjonarna 9-17
- Po okresie próbnym zmiana systemu zatrudnienia.

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Znajomość PHP 5 (OOP)
- Znajomość framework PHP Kohana lub Zend Framework 2
- Znajomość Web Service APIs (SOAPnREST)
- Znajomość tematyki relacyjnych baz danych i języka SQL
- Znajomość języka angielskiego (B1/B2)
- Znajomość XHTML/HTML oraz CSS
- Znajomość JavaScript / jQuery
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Umiejętności komunikacyjne
- Terminowość

Zadania:
- projektowanie i współtworzenie systemu do zarządzania,
- wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów,
- wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań,
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
- udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży logistycznej.