Professional J2EE Developer w Dziale Utrzymania

Ligo Headhunters

8 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Professional J2EE Developer
w Dziale Utrzymania i Rozwoju Aplikacji Bankowych Miejsce pracy: Warszawa (Wola)

Opis stanowiska:

analiza i naprawa błędów aplikacji
współpraca z testerami, analitykami biznesowymi oraz 1szą linią wsparcia
uczestnictwo w projektach maintenance&release w obszarze dalszego rozwoju aplikacji
modyfikacja istniejących systemów o funkcjonalności wynikające ze zmian regulacji finansowych i prawnych
tworzenie nowych usprawnień dla Klienta

Wymagania:

wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
min. 4 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
biegła znajomość technologii: J2EE, Hibernate 3, Struts 1, EJB 2.1, SQL, XML
znajomość języka Java (JDK 1.5), JDBC, WebServices, SOAP, Restful Services, serwerów WebSphere (MQ) lub WebLogic będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle
umiejętność pracy w środowisku Linuxowym wraz z tworzeniem skryptów
umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
zdolność analitycznego myślenia
swobodna komunikacja w języku angielskiego

Oferujemy:

udział w pracach międzynarodowego zespołu, dający możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie finansów oraz/lub e-handlu
praca na etacie na umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego, w tym dodatkowych szkoleń
interesujące warunki pracy i wynagrodzenia 8,000-12,000 tys. brutto. Wynagrodzenie powyżej również jest brane pod uwagę. Podstawą wynagrodzenia będzie posiadane doświadczenie zawodowe
elastyczny czas pracy
przyjazna atmosfera pracy

Kontakt [email protected]

Numer w rejestrze: 12064

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064