PROGRAMISTA PHP (Gdańsk)

Sprint S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1988 Rok założenia firmy

  • http://www.sprint.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Wymagania:

•doświadczenie na stanowisku PHP Developera

•znajomość PHP5znajomość dowolnego frameworka

•znajomość relacyjnych baz danych (Postgresql , MySql)

•znajomość zagadnień HTML5, CSS, XML, JavaScript

•znajomość technologii SOAP

•projektowanie aplikacji w oparciu o model MVC

•znajomość środowisk Linux, Windows

•znajomość systemów wersjonowania CVS,SVN

•umiejętność samodzielnej realizacji zadań, jak i pracy w zespole

•znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

•znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania (np. Scrum)

•zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

•znajomość NET, C# lub innych języków programowania

•ciekawe hobby

Obowiązki:

•wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów

•wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań

•samodzielne wykonywanie elementów systemów

•wykrywanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu

•przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

•pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

•możliwości rozwoju zawodowego

•udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów

•profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.

opis dodatkowy:

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Szkolenia

O Sprint S.A.

SPRINT - siła, ludzie, jakość, profesjonalizm, pasja

Sprint łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje firmę w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii.

Łączymy dzisiejsze potrzeby naszych Klientów z wizją innowacyjnego przedsiębiorstwa przyszłości oraz z rosnącymi możliwościami technologicznymi.

Najważniejszym kapitałem naszej firmy są pracownicy. Nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Sprint jest zorientowany na ciągły rozwój pracowników, zdobywanie przez nich nowych doświadczeń oraz danie im szansy na realizację własnych planów zawodowych. To właśnie młodzi, wykształceni i ambitni ludzi dają firmie energię, nowe pomysły i zaangażowanie. Dzięki prowadzonej polityce personalnej Sprint został nagrodzony tytułem Solidny Pracodawca.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.sprint.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o firmie i realizowanych przez nią projektach.