iOS Developer

dotCommunity Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT oraz finansów. Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego twórcy oprogramowania rozrywkowego w Polsce szukamy osób, które dołączą do zespołu iOS Developerów. Aplikacje tworzone w firmie dostępne są na portalu firmy, stronach partnerskich i portalach wydawców na całym świecie.

Stanowisko: iOS Developer

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

Zakres obowiązków: - implementacja nowych gier oraz dalszy rozwój już istniejących
- ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
- wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- bardzo dobra znajomość języka C++ i/lub Objective-C i/lub Swift
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność szybkiego uczenia się nowych technologii

Mile widziane:

- znajomość frameworków do pisania gier 2D (cocos2d lub SpriteKit)
- doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji na platformy mobilne

Firma oferuje:

- pracę w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
- możliwość pracy z najnowszymi technologiami
- nastawienie na dłuższą współpracę, nie pod kątem jednego, konkretnego projektu.
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV poprzez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).