Junior Tester oprogramowania / Quality Assurance Analyst

NBCR Sp. z o.o.
Inne

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Junior Tester Jakości Oprogramowania

Nr ref: NBCR/AA/04/2015/A/JQ

Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient oferuje:

• Prace przy najnowszych dostępnych technologiach w środowisku międzynarodowym
• Bardzo duże możliwości rozwoju, realną szansę na awans w perspektywie dalszej współpracy
• Współpracę długofalową w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
• Szkolenia językowe
• Doskonałą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania: • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Wykształcenie wyższe (absolwenci informatyki, matematyki, fizyki)
• Doskonałe zdolności komunikacyjne
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
• Kreatywność oraz chęć do pracy

Zakres obowiązków:

• Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości
• Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów
• Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych
• Testowanie ręczne
• Testowanie modułów, integracji oraz QA