Programista Java

Sygnity
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Programista Java Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: HR/Kraków/Java/MK/0214

Okres współpracy: ok. roku, potem możliwość przeniesienia do innego projektu

Lokalizacja świadczenia pracy - Kraków

Forma zatrudnienia: b2b lub zlecenie.

Zadania:

Zmiana technologii z oprogramowaniu SR/FA/ST/DM na JTC

Wymagane kompetencje:

Dobra znajomość programowania w języku JAVA
Dobra znajomość budowania zapytań SQL
Podstawowa znajomość serwera aplikacyjnego JBoss
Podstawowa znajomość XML,XSD,XSLT

Mile widziana:

Znajomość zagadnień związanych z architekturą SOA;

Znajomość silnika baz danych Firebird

Znajomość języka programowania Pascal/Delphi

Mile widziane doświadczenie z zakresu technologii czy frameworków webowych (HTML, CSS, Javascript, AJAX, ASP.NET, DOJO)

Wiedza z zakresu:

Projektowania i tworzenia relacyjnych baz danych
Umiejętność analizy specyfikacji i wymagań
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej zgodnie z przyjętym w organizacji standardem

Prześlij swoje CV na adres: [email protected] odpowiadając na wskazany numer referencyjny.

Z przyjemnością wysłuchamy Twoich pomysłów, poznamy Twoje talenty i porozmawiamy o planach zawodowych.

Dołącz do nas!