Programista Java

VLOG

11 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Aktualnie do realizowanych projektów poszukujemy Programistów Java, którzy dołączą do zespołów developerskich rozwijających systemy wspomagające procesy biznesowe naszych Klientów.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)

Stabilne zatrudnienie, pracę w międzynarodowym środowisku. Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Twoje zadania:
Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
Współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania
Raportowanie realizowanych zadań Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania w języku JAVA
Dobra znajomość technologii: JEE: EJB, JMS, JDBC, Spring, Hibernate, Webservices, XML oraz technologii pochodnych
Dobra znajomość przynajmniej jednej relacyjnej bazy danych: MySQL, Oracle lub PostgreSQL
Doświadczenie w programowaniu WEB UI z wykorzystaniem: JSP, JSF, Ajax, jQuery
Znajomość technologii integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane:

Znajomość AngularJS i Bootstrap

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O VLOG

VLOG to zespół profesjonalnych i ambitnych specjalistów tworzących jedną z wiodących firm na rynku IT. Założona w 2009 r. na początku specjalizowała się w outsourcingu personelu wsparcia technicznego zdobywając rozpoznawalną markę na rynku europejskim. W 2012 r. główną gałęzią nieustannie rozwijającej się firmy stały się rozwiązania IT (konsulting, outsourcing, body leasing). W tym momencie firma VLOG zatrudnia kilkadziesiąt osób działających na terenie całej Polski.