JavaScript Developer

Talent Partners
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta - stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. JSD/94/15
Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• praca przy zaawansowanych projektach dla dużych klientów. Wymagania:
• podstawowa znajomość standardowych zagadnień front-endowych: HTML5, CSS, preprocesory CSS, RWD,
• duża wiedza z zakresu JavaScript, w tym praktyczne wykorzystanie wzorców projektowych,
• znajomość frameworków JavaScript (szczególnie: Backbone lub Angular),
• znajomość narzędzi budowy i utrzymania kodu JavaScript (szczególnie: RequireJS, Bower, Grunt),
• umiejętność testowania automatycznego aplikacji JavaScript,
• umiejętność projektowania architektury systemów, API RESTowych, integracji rozwiązań,
• dobra znajomość frameworków PHP, umożliwiająca wprowadzanie istotnych ze strony front-endu poprawek,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• dogodną formę współpracy (umowa o pracę, umowa o współpracę, inne),
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość aktywnego udziału w kształtowaniu technologicznym firmy,
• pracę przy projektach dla dużych klientów,
• możliwości rozwoju - coachingi (z zakresu scrum-a), szkolenia itd.,
• dodatkowe świadczenia i benefity.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY