Programista

Volvox Consulting
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 1991 Rok założenia firmy

  • http://www.volvox.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Programisty

1. Zatrudnienie: stała umowa o pracę po okresie próbnym
2. Okres próbny: max. do 8 tygodni

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w zgranym zespole pracowników z udziałem w innowacyjnych projektach. Grupa firm Volvox funkcjonuje na rynku od 1991 roku.

Wymagania

Podstawowe oczekiwane kwalifikacje i umiejętności:
a) znajomość C++; C#; .NET,
b) znajomość baz danych i języka SQL
c) znajomość oprogramowania MySQL
d) znajomość PHP, HTML,
e) podstawy obsługi systemów operacyjnych Windows, Unix.
f) podstawowa wiedza z zakresu systemu LINUX,
g) podstawowa znajomość programów graficznych,
h) znajomość zagadnień działania i budowy sieci LAN, WLAN (instalacja, konfiguracja) Pozostałe wymagania:
a) prawo jazdy
b) znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikacyjnym
c) komunikatywność,

Zakres obowiązków:
- Realizacja prac programistycznych w aplikacjach
- Przyjmowanie i rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu aplikacji, analizie błędów i koordynacji działań naprawczych
- Szkolenie użytkowników oprogramowania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Volvox Consulting

A my oferujemy kompetencje.
Historia firmy Volvox sięga roku 1991, kiedy pasja i zainteresowanie informatyką zaowocowało planem biznesowym a następnie firmą działającą w branży it. Od pierwszych chwil celem naszym było dostarczenie naszym Klientom szerokiej oferty sprzętowo - programowej popartej gamą usług wdrożeniowo informatycznych.

Specyfika rynku, oczekiwania klientów powodowały że stopniowo nasz model biznesowy przekształcał się z handlowo-usługowego na usługowy, z wydzielonym działem programistów.
Dzięki takiej ewolucji posiadamy bardzo szeroką wiedzę związaną z technikami informatycznymi - sieci komputerowe, serwery, stacje robocze itp. Wiedza ta poparta obecnymi kompetencjami związanymi z bezpieczeństwem informacji, zarzadzaniem jakością, BHP i innymi pozwala wykonywać nasze zadania na najwyższym poziomie.