To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-07-01 15:55.

Front-end JavaScript Developer

Coldrun

5 500 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • https://coldrun.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Realizowane zadania:
- praca przy rozwoju systemu typu CRM

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość: JavaScript (OOP), AngularJS oraz RequireJS,
- bardzo dobra znajomość: HTML5, CSS3, SASS (Compass) / LESS,
- znajomość technik Responsive Web Design (RWD)
- podstawowa znajomość: PHP 5.3+ / MySQL
- znajomosć systemu kontroli wersji Git
- umiejętność pracy w systemie Linux lub OS X
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
- dbałość o detale

Dodatkowe atuty:
- znajomość modułów AngularUI (UI-Bootstrap)
- umiejętność pisania testów jednostkowych (Jasmine)
- dobra znajomość PHP 5.3+ / MySQL
- znajomość Drupal 7
- znajomość funkcjonalności standardu ECMAScript 6+
- znajomość JIRA, Confluence

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy

O Coldrun

Located in Warsaw, Poland, Coldrun is a software company run by experienced developers with expertise in many different fields, including the latest web technologies. We utilize practices and methodologies learned from working on systems of complex microservice architecture for the world's largest digital agencies as well as tech companies and adapting them to the needs of various-scale projects while keeping an individual approach for each new challenge.

Pytania i odpowiedzi