Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Naszym klientem jest grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Zadania:

- Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
- Poszukiwanie i projektowanie rozwiązań realizujących wymagania
  biznesowe
- Udział we wszystkich fazach rozwoju aplikacji
- Dbałość o najwyższą jakość kodu
- Ciągłe doskonalenie i optymalizacja metod produkcji oprogramowania

Wymagania

- doświadczenie w programowaniu w Java/JEE (min. 1-2 lata)
- doświadczenia w pracy z systemami bazodanowymi
- dobra znajomość technologii webowych
- umiejętności pracy w środowisku Linux
- wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (studenci ostatnich lat,
  również mile widziani)
- znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki współpracy
- czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach
- możliwość rozwoju kompetencji programisty
- stabilną i długofalową współpracę
- młody i zaangażowany zespół