Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

8 500 - 13 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Naszym klientem jest grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Aktualnie poszukujemy do projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i UE kandydata na stanowisko JAVA DEVELOPER

Zakres obowiązków: - Projektowanie i rozwijanie aplikacji (wsparcie w zakresie technologii oddziałów
  naszego klienta)
- Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
- Poszukiwanie i projektowanie rozwiązań realizujących wymagania
  biznesowe
- Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania

- Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java EE/SE - Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne

- Znajomość framework; Spring, Hibernate

- Mile widziana znajomość technologi: JDBC, Junit, FitNesse, Db2

- Znajomość jęz. angielskiego

- Zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczny czas pracy
- Interesujące projekty
- Młody i zaangażowany zespół
- Duże możliwość rozwoju zawodowego
- Szkolenia