Front-end developer

Artneo
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.artneo.pl/ WWW

Opis oferty

Zakres obowiązków:

- Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript stron internetowych, sklepów i aplikacji na podstawie projektów graficznych,
- Rozbudowa i tworzenie skryptów do obsługi interfejsów użytkownika
- Optymalizacja istniejących aplikacji i stron pod obecne wymogi techniczne (różne przeglądarki, urządzenia mobilne)
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Opis doświadczenia zawodowego:

- Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript oraz jQuery,
- Doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych i mobilnych,
- Znajomość obsługi Adobe Photoshop lub Gimp,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Odpowiedzialność, zaangażowanie i terminowość,
- Samodzielność i dobra organizacja pracy,
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznych.

Inne wymagania:

- Absolwent po studiach z chęcią do nauki
- Znajomość PHP oraz zasad programowania obiektowego,
- Znajomość zagadnień usability, SEO, UX,
- Znajomość frameworków i bibliotek: MooTools, BootStrap, Less lub innych,
- Umiejętność korzystania z XML, JSON, AJAX, WebSocket

Wymagania

Zakres obowiązków: - Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript stron internetowych, sklepów i aplikacji na podstawie projektów graficznych,

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking

O Artneo

Agencja Interaktywna Olsztyn - We will help you to be visible in the network
Przez ponad dekadę działalności firmy zbudowaliśmy mocne filary, na których pewnie stoimy. Wypracowaliśmy standardy, które inni próbują naśladować. Zbudowaliśmy zespół ludzi, który dzięki zaangażowaniu, wysokim standardom współpracy i dużej wiedzy potrafi realizować, nawet najbardziej wymagające zadania.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy spełnianie wyrafinowanych potrzeb klienta. Codziennie śledzimy aktualne, światowe trendy i staramy się je dostosować do potrzeb polskiego rynku. Dzięki temu zawsze jesteśmy dwa kroki przed konkurencją. Każdą z naszych ofert przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów, aby w maksymalnym stopniu spełnić ich oczekiwania. To właśnie dlatego realizacje Artneo cieszą się dużym uznaniem.

Od początku istnienia Artneo stawiamy na rozwój i kreatywność. Do zespołu Artneo dołączają tylko takie osoby, które nie boją się podejmować wyzwań, jakie wiążą się z realizacją wymagających projektów i koniecznością utrzymania najwyższych standardów jakości.