Programista WEB

X-KOM Sp. z .o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.x-kom.pl/ WWW

Opis oferty

Opis stanowiska:

Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach HTML 5, CCS 3, JS, jQuery, Json, Xml oraz innych w zależności od posiadanych umiejętności,
  • poszerzanie własnych umiejętności w zakresie technologii używanych w organizacji,
  • opieka nad już istniejącym oprogramowaniem,
  • praca w zespole Scrum.

Wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu front end,
  • biegła znajomość HTML 5, CCS 3, JS Responsive Web Design, CSS Media queries jQuery, Json, Xml,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • dbałość o jakość tworzonego kodu,
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

Mile widziana:
  • znajomość Bootstrap,
  • znajomość XPath, XSLT,
  • znajomość C#, ASP.NET MVC,
  • znajomość PHP 5.3+, PropelORM,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemów Linux,
  • znajomość IIS, Apache,
  • doświadczenie z Windows Azure,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji,
  • umiejętność obsługi programów graficznych,
  • znajomość narzędzi testowych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/kontrakt (w zależności od preferencji kandydata)
  • Pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmi
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami
  • Pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
  • Kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

O X-KOM Sp. z .o.o.

X-KOM to lata doświadczeń, nieustanny rozwój oraz reputacja, jakiej inni mogą nam tylko pozazdrościć. Stale pracujemy nad rozbudową naszej firmy i poszerzaniem działalności, jednak przez cały czas naszym priorytetem pozostaje Twoja satysfakcja z zakupów u nas!

Nasza oferta zawiera setki produktów najbardziej znanych producentów. Wśród nich znajdziesz notebooki, Ultrabooki, tablety, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie, monitory oraz wiele innych fantastycznych sprzętów. Codziennie przygotowujemy kolejne promocje, dzięki którym możesz skorzystać z niepowtarzalnych okazji. Odwiedź nas także na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje o promocjach, eventach i konkursach, a także wiele ciekawych informacji z branży elektronicznej.