Programista NET

Bracia Strzelczyk
  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma handlowa działająca od blisko 30 lat, pośrednicząca w obrocie artykułami FMCG, w związku z rozwojem poszukuje osób do współpracy na stanowisko:

PROGRAMISTA NET
Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w warszawskim biurze
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub działalność gospodarczą
  • Współpracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Dużą swobodę działania
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania i utrzymanie istniejących systemów informatycznych
  • Rozbudowa i aktualizacja istniejących aplikacji
  • Projektowanie baz danych
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C#, CSS, ASP.NET, NET Framework
  • Znajomość Visiual  Studio, T-SQL, Bootstrap 3
  • Doświadczenie w pracy z bazami MS SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • Poczucie estetyki i umiejętność łączenia wyglądu z funkcjonalnością
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Odpowiedzialność, motywacja oraz pasja w działaniu

Metodologia pracy

O Bracia Strzelczyk

Agencja - Bracia Strzelczyk – to znana i odpowiedzialna firma z wieloletnią praktyką i unikalnym doświadczeniem na rynku nieruchomości. Ilość i różnorodność ofert sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości, stawia nas w czołówce biur pośrednictwa nieruchomości. Szeroki zakres naszych usług, realizacja pośrednictwa na najwyższym poziomie, dbałość o dobro klientów i wysoką jakość usług, troska o detale i komfort naszych klientów – to podstawowe zadania naszej firmy.