Programista PHP

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

3 000 - 6 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji reklamowych, istniejącą na Polskim rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Realizacja projektów z zakresu komunikacji interaktywnej dla Klientów agencji,
• Tworzenie platform www w języku PHP
• Bieżąca współpraca z działem kreacji i obsługi klienta.

Wymagania

Wymagania: • dobra znajomość MySQL,
• bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP 5,
• Praca z systemem Linux, umiejętność konfiguracji serwera apache 2.x,
• Znajomość HTML, CSS i Java Script (w tym JQuery),
• Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (GIT),
• Znajomość języka angielskiego ( w stopniu pozwalającym na czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego, realizację ciekawych projektów,
• Odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• Bardzo dobre warunki pracy w młodym, profesjonalnym zespole,
• Pracę dla znanych i renomowanych firm.

Aplikacje: CV + portfolio w postaci przykładowego kodu (minimum 500 linijek dowolnego obiektowego kodu PHP) prosimy kierować na adres: [email protected]

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji", oraz wpisaniu nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Metodologia pracy

O IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Agencja reklamowa IQ Marketing (Poland) jest jedną z największych polskich agencji reklamowych, istniejącą na Polskim rynku od 1996 roku. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań w szeroko pojętym marketingu, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu.