Java Softwere Engineer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

55 - 70 € netto / rocznie

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla lidera w branży telekomunikacyjnej szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Java Softwere Engineer do realizacji projektu związanego z rozwojem systemu middleware ( JAVA 7, Weblogic, Oracle, Spring) z naciskiem na backend (REST, SOAP)

Oferujemy:
• wynagrodzenie w zależności od formy współpracy i doświadczenia: od 55 000- 70 000 EUR rocznie
• pracę na miejscu w Monachium w zespole profesjonalistów
• współpracę przy innowacyjnych projektach realizowanych w nowoczesnych technologiach CV prosimy wysyłać na adres [email protected]

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (lub otwartość na nauczenie się jego)
• doświadczenie przy projektach JAVA/ J2EE, szukamy kandydatów o różnym poziomie „senioraty"
• znajomość JBoss/ Weblogic
• znajomość Eclipse/ SVN/ Maven/ Hudson lub Jenkins
• znajomość wzorców projektowych OOP, OOD
• znajomość wzorów projektowych, OOP, OOD,
• znajomość: JaxWS, Spring, JUnit, Log4J, JSF, AOP, EJB,
• znajomość: SOAP, REST WSDL, XML, XSL, XSD,
• znajomość: Oracle, SQL, PL/SQL,
• znajomość Scrum.

Opis stanowiska:
• projektowanie systemu middleware oferującego klientom serwisy REST integrującego backend ( przez SOAP) dla aplikacji opartej na Java 7, Weblogic, Oracle, Spring
• współpraca w międzynarodowym zespole w Monachium
• sporządzanie dokumentacji projektowej systemu
• tworzenie kodu programu i przekazanie systemu do testów

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.