[Wrocław] Programista PHP / Javascript 5-7 tys. netto

Ligo Headhunters

5 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Ligo Headhunters dla klienta – polskiej spółki działającej na rynku przez ponad pięć lat poszukuje Programisty PHP/ JavaScript. Nasz klient posiada ponad 800 zadowolonych klientów (Urząd Marszałkowski, Universytet Stanford). Tworzą światowe oprogramowanie do rozliczania czasu pracy i projektów, które jest używane na całym świecie.
Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk i stosujemy nowoczesne technologie.
Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Pracujemy w 5 osobowym zespole inżynierów. Piszemy w JavaScript, Angular.js, PHP. A oprócz tego używamy najlepszych praktyk i technologii jak Scrum, serwery to Linux. Praca polega głównie na ulepszaniu naszego systemu, szczególnie interfejsu użytownika.
W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PHP / Javascript
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

poszukujemy PHP/JavaScript Developera z dobrą znajomością JavaScript.
Wymagania
• Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHP, Javascript
• Znajomość MySQL
• Znajomość HTML5, CSS3
• Dodatkowym atutem jest znajomość Angular.js, CodeIgniter, Git, RESTful APIs, metody Agile
• Kochający udokumentowany kod i nienawidzący bałaganu w kodzie ;)
• Niezależny
Oferujemy
• Stałą pracę na pełny etat w centrum Wrocławia z możliwością częściowej pracy zdalnej
• Stabilne warunki zatrudnienia 7000 zł netto na fakturę lub 5000 zł netto na umowa o pracę
• Możliwość pracy w metodykach zwinnych
• Pyszną kawę 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064