Programista PHP

AdStone sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.adstone.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy internetowe.
Będzie miała możliwość samodzielnej pracy przy wdrażaniu systemów portalowych.
Zostanie zaangażowana w bieżącą obsługę i serwis istniejących wdrożeń (systemy CMS, aplikacje internetowe, strony www).

Wymagania

Zakres obowiązków:
• udział w pracach projektowych,
• realizacja razem z zespołem większych projektów, jak również samodzielna praca nad mniejszymi przedsięwzięciami,
• współpraca z działem graficznym. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP, programowanie obiektowe, co najmniej 2 letnie doświadczenie,
• znajomość jednego z frameworków PHP (preferowana Kohana),
• bardzo dobra znajomość SQL (zwłaszcza MySQL),
• umiejętność optymalizacji kodu PHP oraz zapytań SQL,
• dobra znajomość HTML i CSS,
• umiejętność poszukiwania i korzystania z gotowych rozwiązań,
• zaangażowanie, samodzielność, własna inicjatywa oraz optymizm.

Dodatkowe atuty:
• umiejętność tworzenia zaawansowanego interfejsu użytkownika z wykorzystaniem JavaScript oraz biblioteki jQuery,
• doświadczenie w posługiwaniu się SVN,
• doświadczanie z API Facebook oraz Google.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia

O AdStone sp. z o.o.

Backstage of Your Success
Dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa