PHP developer Radzymin/Warszawa

About you

6 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko : PHP Developer

Miejsce pracy: Radzymin

Wymagania:
-Doświadczenie w programowaniu w języku PHP, frameworki Symphony, Zend
-Dobra znajomość języków Java, JavaScript, JQuery, XML, HTML ,CSS i AJAX
- Dobra znajomość projektowania i programowania zorientowanego obiektowo
- Doświadczenie w pracy z bazami danych: Postgre, MS SQL oraz znajomość procedur składowania danych,
- Doświadczenie w tworzeniu wielowarstwowych aplikacji,
-Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (CVS i/lub SVN, GIT)
-Znajomość angielskiego umożliwiająca odczytanie dokumentacji technicznej

Obowiązki:
- Analiza i realizacja potrzeb i celów klientów wewnętrznych i zewnętrznych Spółki związanych z oprogramowaniem komputerowym;
- Przygotowanie, projektowanie, wykonanie, tworzenie programów komputerowych, skryptów, algorytmów zgodnie ze zgłaszanymi zleceniami przesyłanymi przez Spółkę,
- Planowanie i realizacja projektów mających na celu wdrażanie zmian usprawniających pracę w poszczególnych działach Spółki;
-Przeprowadzenie symulacji, testów działania i możliwości systemu, rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych rozwiązań wewnątrz Spółki;
ie danych)

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o własna działalność
-Wynagrodzenie netto 6000-8000 PLN
-Pracę w godz 8-16 lub 9-17
-Miła atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Zainteresowanych proszę o przesłanie cv na adres: [email protected]