Programista C++ [KRAKÓW]

Experis
  • Umowa o pracę Umowa

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA C++

Proszę o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z numerem referencyjnym ogłoszenia C++/05/2015/Kraków

Zakres obowiązków
• tworzenie oprogramowania dla terminali płatniczych,
• optymalizacja istniejących, jak również projektowanie nowych rozwiązań,
• tworzenie oprogramowania na platformy Windows, Linux oraz Windows Mobile/CE,
• tworzenie dokumentacji projektu,
• współpraca z testerami.

ZAPEWNIAMY:
• pracę w znanej, stabilnej, polskiej spółce
• umowę o pracę na czas nieokreślony,
• „13" pensja w wysokości miesięcznego wynagrodzenia,
• pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach,
• komfortowe warunki pracy,
• system finansowania kursów, szkoleń i certyfikatów branżowych,
• przyjazną atmosferę w zespole,
• możliwość awansu w ramach komórki organizacyjnej,
• dodatkową opiekę medyczną

Wymagania

Wymagania
• dobra znajomość systemów Windows i Linux,
• dobra znajomość języków C/C++,
• znajomość języka C#,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji,
• poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i napisany kod,
• umiejętności pracy przy kilku projektach jednocześnie,
• komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole, dynamizm działania oraz chęć ciągłego rozwoju Mile widziane:
• znajomość C++/CLI,
• znajomość języka JAVA,
• doświadczenie w programowaniu na platformy Windows Mobile i Windows CE,
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych,
• doświadczenie w zakresie wykorzystania kart inteligentnych.