Programista C++

SOFT-PROJEKT SP. Z O.O.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Opis stanowiska:
- projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C++,
- tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe,
- dbanie o wysoką wydajność i elastyczność systemu,
- modelowanie nowych, ciekawych i innowacyjnych funkcjonalności. Oferujemy:
- pracę w prężnym i ambitnym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dostęp do najnowszych technologii,
- możliwość uczestniczenia w perspektywicznym i stabilnym projekcie,
- dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych.

Wymagania

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w programowaniu w języku C/C++, odpowiedzialnego i pełnego zaangażowania podejścia do pracy, a także umiejętności:
- programowania obiektowego w języku C++,
- analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu,
- tworzenia rozwiązań, algorytmów, architektury programu,
- budowy i analizy struktur baz danych,
- wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami,
- szybkiego uczenia się i chęci rozwoju
oraz znajomości:
- języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL,
- architektury klient-serwer. Dodatkowe atuty:
- znajomość PHP, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,
- doświadczenie w pracy nad złożonymi projektami informatycznymi,
- wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych,
- znajomość języka angielskiego,
- posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Metodologia pracy

O SOFT-PROJEKT SP. Z O.O.

Spółka Soft-Projekt z siedzibą w Katowicach, zajmuje się wdrażaniem personalizowanego oprogramowania klasy ERP oraz świadczeniem związanych z tym usług, między innymi wsparciem użytkowników.

Z sukcesami wdrażamy dedykowane koncepcje wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Dostępne w systemach rozwiązania doceniły największe firmy w branży wyrobów hutniczych, działające na polskim rynku.

Kadrę i kapitał naszej spółki stanowi doświadczone i zgrane grono absolwentów wyższych uczelni technicznych oraz ekonomicznych.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane aplikacje.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soft-Projekt sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2014r. poz. 1182).