Inżynier Testów (Backend, Frontend) Berlin

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR od ponad 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Testów (Backend, Frontend)_Berlin

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • zapewnianie jakości aplikacji e-commerce zgodnie z określonymi kryteriami jakości
  • rozwój i utrzymanie scenariuszy testowych
  • tworzenie scenariuszy testowych i skryptów
  • automatyczne i ręczne wykonanie testów oraz analiza wyników
  • weryfikacja kompilacji
  • raportowanie wyników testowania
Wymagane umiejętności:
  • wykształcenie kierunkowe lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • kilkuletnie doświadczenie w testowaniu/zapewnianiu jakości
  • znajomość podstaw testowania, planu testowania oraz zasady i metody rozwoju przypadków testowych
  • praktyczna znajomość metod testowania oprogramowania i cyklu życia oprogramowania
  • znajomość programowania i sytemów np. WebDriver / Selenium, PHP, HTML, XML, SQL
  • mile widziane posiadanie certyfiaktu ISTQB
  • znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
Nasz Klient w zamian oferuje

  • ciekawe miejsce pracy w dynamicznym, odnoszącym sukcesy i rozrastającym się
  • przedsiębiorstwie
  • ciekawe i odpowiedzialne projekty
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności