Gdańsk | Technical Lead Java

Experis IT

8 500 - 10 500 zł netto

Język programowania
Baza danych

Senior Software Engineer JEE (Technical Lead) Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 776934/113/KL

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie rozwijać najwyższej jakości komponenty oprogramowania dla wiodących, międzynarodowych instytucji ubezpieczeniowych, zajmujących się również świadczeniem gwarancji rządowych.

Szukamy doświadczonych programistów, którzy do projektu podchodzą całościowo, potrafią dostrzec szerszą perspektywę i nie boją się wyrażać swojej opinii w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Na tym stanowisku sprawdzą się, przede wszystkim, osoby gotowe do dzielenia się wiedzą, które odnajdą się również w roli mentora dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Oferta

  • Swobodna atmosfera pracy w zgranym i zaangażowanym kilkuosobowym zespole;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Nowoczesne biuro w jednym z najnowszych kompleksów biurowo-usługowych w Gdańsku;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne);
  • Wsparcie nauki języka angielskiego;
  • System wsparcia nauki i rozwoju (pakiet szkoleń zawodowych oraz dofinansowanie studiów wyższych/podyplomowych);
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;

Wymagania

Zakres obowiązków
  • Projektowanie i tworzenie kompleksowych aplikacji webowych;
  • Nadzór techniczny projektów;
  • Koordynacja procesu wytwarzania oprogramowania;
  • Rozwijanie, udoskonalanie i testowanie elementów rozwijanego oprogramowania;
  • Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego – Code Review;
  • Dbałość o dużą wydajność rozwiązań;
  • Przygotowywanie release'ów;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem programistów i innymi działami firmy;
  • Udział w spotkaniach mających na celu ustalanie kluczowych wymagań dotyczących tworzonych aplikacji;
  • Wsparcie merytoryczne innych programistów.

Wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia komercyjnego jako programista;
  • Biegła znajomość: Java, J2EE (JSP, JMS, JNDI);
  • Znajomość serwerów aplikacji: Websphare, Weblogic, Tomcat;
  • Znajomość baz danych: DB2, Oracle, SQL Server;
  • Znajomość narzędzi: Apache Ant, Maven, Junit, Eclipse, Subversion;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w roli mentora innych programistów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.