PHP/Web Developer

Sigmar Recruitment
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego klienta jednej z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne i emertyalne w Europie Środkowe  - Wschodniej poszukujemy osoby na stanowisko

PHP/WEB DEVELOPER

Opis stanowiska:
  • Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość jQuery
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • Znajomość TSQL
  • Znajomość RWD
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji

Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet rekreacyjny

Metodologia pracy

O Sigmar Recruitment

In Ireland Sigmar Recruitment Ltd opened for business in March 2002. Since that date the company has become one of the country's best-known and most successful Recruitment organisations. Here in Poland with our office in central Warsaw, the same attention to detail and high levels of quality will be maintained thus offering a recruitment solution second to none.