Architekt aplikacji .NET

Human Resources Poland
  • Kontrakt Umowa

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego klienta, firmy dostarczającej usługi konsultingowe oraz zasoby ludzkie,poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

Udział w projekcie trwającym sześć miesięcy dla międzynarodowego klienta jako niezależny konsultant w ramach współpracy B2B;
Po zakończeniu projektu możliwość współpracy z innymi klientami;
Pracę z zespołem najlepszych specjalistów;
Rozwój kompetencji technicznych oraz miękkich;
Atrakcyjne zarobki.

Wymagania

Obowiązki: Kierowanie rozwojem architektury IT w obszarze bankowości rekrutacyjnej;
Wsparcie techniczne oraz rozwój kluczowych produktów firmy;
Nadzór merytoryczny nad aspektem technicznym projektów i koordynacja realizacji strategii architektury;
Współpraca z kierownikiem projektów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne;
Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu aplikacji bankowości elektronicznej lub projektowaniu kanałów komunikacji pomiędzy różnymi systemami heterogenicznymi;
Doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych w technologii RWD;
Znajomość ASP.Net
Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania oraz technologii wytwarzania oprogramowania (Prince, Scrum itp.)
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych.