Programista ASP.NET

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi produkcji oprogramowania dla sektora bankowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

Pracę w miłej, sympatycznej atmosferze w biurze w Krakowie;
Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami międzynarodowymi z użyciem najnowszych technologii;
Możliwość rozwoju kariery w ramach struktur firmy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Umowę o pracę bądź pracę w oparciu o kontrakt B2B.

Wymagania

Obowiązki: Tworzenie oraz rozwój oprogramowania dla sektora bankowego;
Udział w pełnym cyklu produkcji oprogramowania.

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w ASP.Net i C#;
Znajomośc WinForms;
Doświadczenie z T-SQL i Microsoft SQL Server;
Znajomość HTML / HTML 5, CSS 3, Javascript, jQuery i XSLT;
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie specyfikacji technicznej;
Kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.