Młodszy Programista ETL

ITFS sp. z o.o.

1 000 - 1 500 zł netto / tygodniowo

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Opis oferty

Opis projektu: • Miejsce pracy: Warszawa,
• Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia,
• Start: ASAP (Umowa na początek na rok, później bezterminowo)
• Stawka: 200-300 zł netto + VAT / dzień (stawka uzależniona od formy współpracy).

Opis stanowiska/ zakres zadań:

• Kodowanie, projektowanie zmian i testowanie modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową,
• Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania jego działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną, zapewnienie wsparcia dla użytkowników,
• Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych,
• Wdrożenie w kulturę organizacyjną firmy,
• Wspieranie realizacji bieżących projektów.

Wymagania

Wymagane umiejętności: • Ukończone wyższe studia techniczne lub studenci IV,V roku (znajomość zagadnień informatycznych i programistycznych na poziomie studiów technicznych),
• Umiejętność programowania (np. VB, VBA),
• Zdolności analityczne,
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Mile widziane umiejetności:

• Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z ETL.

Oferujemy:

• Możliwość nauki i rozwoju we współpracy z doświadczonymi konsultantami,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności związanych z pracą w projektach informatycznych,
• Atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
• Pracę w firmie będącej liderem oprogramowania Business Intelligence,
• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym projekcie.

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.