Tester Java

Talent Partners
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester Java
Nr ref. TJ/79/15
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• testowanie aplikacji mobilnych na różnych urządzeniach w tym urządzeniach wyposażonych w system Android. Wymagania:
• umiejętność pisania scenariuszy testowych,
• umiejętność wykonywania testów manualnych,
• podstawowa znajomość JAVY,
• podstawowa znajomość SQL'a,
• dokładność,
• systematyczność,
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość środowiska Eclipse i Android Studio,
• znajomość środowiska Android SDK,
• umiejętność pisania testów jednostkowych,
• znajomość SVN,
• umiejętność pracy z systemem Linux.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY