Programista Java, Wrocław

ITalents
Język programowania
Framework
Inne

Witam Reprezentuję firmę ITalents, zajmującą się doradztwem personalnym i leasingiem pracowniczym.

Mój klient to pracodawca o ugruntowanej pozycji w branży IT, to międzynarodowa firma oferująca nowoczesne rozwiązania informatyczne, które znacząco usprawniają działanie wielu przedsiębiorstw.
To niekwestionowany lider w swoim sektorze, który aktualnie pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Programista JAVA
Miejsce pracy: Wrocław
Umowa o pracę lub B2B

Opis projektu:

Building our presence in Wrocław we provide our employees with unique opportunity to develop sophisticated, core banking solutions while working in professional, yet friendly and dynamic environment of a growing startup.
Zadania:
Persons selected for this position will participate in entire software development lifecycle of advanced banking solutions.

Wymagania:
Experience in developing and maintaining Java /JEE applications
Good understanding of Object-Oriented Design (OOD) and Java principles
Ability to read and understand software specifications (UML)
Proactivity and personal responsibility
Good communication skills in English (written and spoken)
Interest in banking / finance industry

Mile widziane:
Practical knowledge of Spring framework and the following tools: IntelliJ IDEA, WebSphere, Maven, SVN, JIRA, Toad
Knowledge of Oracle database, SQL and JDBC
Experience with IBM Websphere Application Server
Know How in JavaScript, Ajax, HTML5 and Webservices
Practical experience with SCRUM or other agile development methods

Oferujemy:
Stabilne warunki pracy, poszukujemy osób zainteresowanych długotrwałą współpracą
Międzynarodowe środowisko pracy
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia, certyfikacje Microsoft,
Pakiety socjalne

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres:

[email protected]

Proszę o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila proszę umieścić informację „Programista Java, Wrocław"