Programista iOS, Gliwice

ITalents
Język programowania
Inne

Witam Reprezentuję firmę ITalents, zajmującą się doradztwem personalnym i leasingiem pracowniczym.
Mój klient to pracodawca o ugruntowanej pozycji w branży IT, to firma oferująca nowoczesne rozwiązania informatyczne, tworząca oprogramowanie, które znacząco usprawniają działanie wielu przedsiębiorstw.
To niekwestionowany lider w swoim sektorze, który aktualnie pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

iOS Developer
Miejsce pracy: Gliwice
Umowa o pracę lub B2B

Zadania:
bardzo dobra znajomości programowania w języku Objective-C
min. roczne doświadczenie w programowaniu w systemie iOS popartego zrealizowanymi projektami
min. 3-letnie doświadczenia w tworzeniu aplikacji / programowaniu w projektach komercyjnych
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
znajomość UML oraz zagadnień związanych z projektowaniem technicznym;
doświadczenie w pracy w scrum.

Oferujemy:
Stabilne warunki pracy, poszukujemy osób zainteresowanych długotrwałą współpracą ( umowa o pracę, B2B, inne )
Praca przy projektach dla Klientów z całego świata
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia,
Pakiety socjalne ( karta multisportu, opieka zdrowotna, kurs angielskiego )

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV na adres:

[email protected]

Proszę o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila proszę umieścić informację „iOS Developer, Gliwice"