Specjalista ds. Analizy Danych

IT Kontrakt

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Analizy Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NB/DAS/WAW/05/ITK

Wymagania

Obowiązki:
• Przygotowanie danych materiałowych w technicznej bazie danych.
• Przygotowywanie analiz i zestawień.
• Współpraca z dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego. Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja).
• Podstawowa znajomość architektury, systemów, środowiska sieciowego operatora mobilnego w obszarze technologii core.
• Podstawowa znajomość konstrukcji elementów sieci telekomunikacyjnych (w tym kart i interfejsów) oraz IT (serwery).
• Dobra znajomość MS Excel - umiejętności analityczne w zakresie obróbki danych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.