Programista Java

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego Klienta, firmy tworzącej oprogramowanie oraz strony internetowe na potrzeby zarówno krajowych, jak i zagranicznych odbiorców, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: JAVA/PRZEM/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: Przemyśl

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach i delegacjach zagranicznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i ambitne projekty;
  • Po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej i elastyczny czas pracy;
  • Refundowaną siłownię oraz basen;
  • Umowę o pracę.

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych i webowych.
Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu z użyciem języka Java;
  • Dobra znajomość co najmniej jednej z baz danych: MySQL, Oracle, PostgreSQL, MS SQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Flash, ActionScript;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów CMS takich jak Wordpress czy Drupal.