Projektant oprogramowania Microsoft, Wrocław

ITalents
Język programowania
Inne

Witam Reprezentuję firmę ITalents, zajmującą się doradztwem personalnym i leasingiem pracowniczym.
Mój klient to pracodawca o ugruntowanej pozycji w branży IT, to międzynarodowa firma oferująca nowoczesne rozwiązania informatyczne oparte o technologie Microsoft, które znacząco usprawniają działanie wielu przedsiębiorstw.
To niekwestionowany lider w swoim sektorze, który aktualnie pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Projektant oprogramowania - technologie Microsoft

Miejsce pracy: Wrocław
Umowa o pracę lub B2B
Zadania:
projektowanie i implementacja innowacyjnych rozwiązaniań
i produktów w oparciu o najnowsze architektury i technologie aplikacji webowych Microsoft.
Wymagania:
bardzo dobra znajomość technologii programowania Microsoft: C#, ASP.NET, MVC 3 lub nowsze, SQL 2008/2012
Mile widziana dobra znajomość .NET Framework 4.5, XML, WCF Services 4.0, MSSQL Reporting Services 2008/2012
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację techniczną
Oferujemy:
Stabilne warunki pracy, poszukujemy osób zainteresowanych długotrwałą współpracą
Międzynarodowe środowisko pracy
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia, certyfikacje Microsoft,
Pakiety socjalne

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV

Proszę o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności.

W nagłówku maila proszę umieścić informację „Projektant oprogramowania, Wrocław"

UWAGA – w CV proszę umieścić doświadczenie w elementach opisanych w wymaganiach