Praktyki w Dziale IT

Madkom
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 1999 Rok założenia firmy

  • http://www.madkom.pl WWW

Język programowania
Inne

Madkom SA to spółka, która działa w obszarze oprogramowania dla samorządów oraz służb publicznych od 2005 r. Nasze systemy optymalizują pracę urzędów w zakresie obiegu dokumentów, zarządzania budżetem oraz systemami dostępu do usług publicznych. W związku z programem praktyk letnich poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant w dziale IT

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

• Tworzenie i wdrażanie oprogramowania w językach JavaScript, PHP, HTML, CSS
• Rozwój istniejących aplikacji
• Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności
• Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań
• Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
• Tworzenie dokumentacji projektowej
• Udział w spotkaniach zespołu
• Szacowanie zadań

Wymagania:

• Student IV,V roku na kierunku Informatyka lub podobnym
• Znajomość PHP
• Znajomość JavaScript
• Znajomość PostgreSQL lub/i MySQL
• Znajomość HTML i CSS
• Dyspozycyjność do odbycia praktyk w okresie letnim (lipiec – wrzesień)
• Pozytywne nastawienie i chęć do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów
• Praktyczne wykorzystanie metodyki SCRUM w trakcie realizowanych projektów
• Stałe poszerzanie swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach branżowych i miękkich
• Swobodną atmosferę pracy (imprezy integracyjne, dni tematyczne)
• Smaczny poczęstunek – świeże owoce w każdy poniedziałek, spontaniczne cake days
• Atrakcyjną lokalizację (siedziba firmy w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni, koło przystanku SKM)

O praktykach:

• Praktyki trwają trzy miesiące, z czego dwa są płatne
• Dzienny czas trwania praktyk to 6 godzin, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia godzin
• Wszyscy mówimy sobie po imieniu i od razu stajesz się równorzędnym członkiem naszego zespołu
• Przewidujemy możliwość dalszej współpracy po zakończeniu okresu praktyk

Opis dodatkowy:

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]
W temacie wiadomości prosimy zawrzeć informację: „Praktyki – dział IT GDYNIA".

Dziękujemy wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z Madkom SA. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U., Nr 133, poz. 883). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy
  • Świeże owoce
  • Ścieżka kariery
  • Imprezy integracyjne
  • Dni tematyczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Wynagrodzenie za polecenie

O Madkom

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoka jakość oprogramowania
Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwalają oferować produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.