Programista PHP

Polski HR
Język programowania
Baza danych

Programista PHP Aktualnie poszukujemy Programisty PHP do pracy w Katowicach lub zdalnie.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zaawansowanego oprogramowania dla prestiżowych klientów z branży FMCG.
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat
-Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnych charakterze
-Rozległa wiedza na temat PHP 5, OOP i wzorców projektowych
-Doświadczenie zawodowe związane z pracą z bazami danych (SQL, MySQL 5)
-Znajomość WebServices
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Znajomość Zend Framework 2
-Terminowość, sumienność, elastyczność
-Wysoki poziom kultury osobistej i poczucie humoru

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

CV proszę przesyłać na adres:  [email protected]