Programista ActionScript / Flash Developer

Alpha Vision Sp. z o. o.

3 000 - 30 000 zł netto

Opis oferty

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy doświadczonego programisty ActionScript/Flash do pracy zdalnej. Z uwagi na małą ilość czasu na realizację projektów wymagamy dużej biegłości i zaawansowania.
Zakres prac jakie zlecamy to przygotowywanie aplikacji dotykowych oraz sterowanych ruchem za pomocą czujników typu kinect.
Stawka wynagrodzenia uzależniona od projektu (do ustalenia).
Forma rozliczania: faktura lub umowa o dzieło.
Oferujemy:
Pracę przy innowacyjnych projektach ze znanymi i dużymi firmami.
Pracę w młodym i kreatywnym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:
AVrekrutacja(at)alphavision.pl
www.alphavision.pl

Alpha Vision Sp. z o.o. Event Engineering
ul.: Piastów Śląskich 49, 01-494 Warszawa

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobrej znajomości Flash CS3, ActionScript, OOP,
- praktycznej znajomości Photoshop'a,
- bardzo dobrej znajomości XML oraz metod komunikacji z przeglądarką,
- umiejętności tworzenia prostych animacji,
- podstawowej wiedzy z zakresu usability,
- kreatywności i poczucia estetyki,
- śledzenia najnowszych trendów,
- terminowości i dobrej organizacji pracy,
- doświadczenie w komercyjnym tworzeniu aplikacji (portfolio)
- dobra znajomość baz danych
- umiejętność tworzenia paneli zarządzających aplikacjami
- dobra znajomość XMLa

Dodatkowe atuty:
umiejętność obsługi środowisk graficznych innych niż Photoshop: Illustrator, Premiere Pro,After Effects oraz programów 3d np: Autodesk 3dsMax, Cinema 4D.
znajomość Win API
doświadczenie w tworzeniu gier
doświadczenie w integracji systemów multimedialnych łącząc sprzęt i oprogramowanie

Metodologia pracy

O Alpha Vision Sp. z o. o.

Alpha Vision Sp. z o.o. specjalizuje się w multimedialnej obsłudze wszelkiego rodzaju wydarzeń (targi, konferencje, imprezy klubowe, plenerowe, telewizyjne, wydarzenia typu road show itd.) Zajmujemy się także tworzeniem na potrzeby naszych klientów wszelkiego rodzaju systemów interaktywnych / aplikacji na monitory dotykowe.

Głównym nurtem działalności naszej jest wprowadzanie na polski rynek niestandardowych nowinek technologicznych. Jako pierwsza firma w Polsce zaproponowaliśmy naszym klientom takie produkty jak:
  • systemy interaktywnych powierzchni prezentacyjnych „iFloor",
  • gry kinowe „Human Joystick",
  • piramidy holograficzne 3D,
  • wirtualne rysowanie na budynkach „Virtual Painting",
  • monitory transparentne,
  • wpływanie na animację/grę za pomoca ruchów rąk i dłoni tzw. "sterowanie gestami"
  • sterowanie falami mózgowymi (Mind Control)

www.facebook.com/AlphaVisionPolska
www.blog.alphavision.pl