Inżynier Systemów/Administrator Linux

Brak
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Rekrutacja ukryta
Firma usługowa z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:
Inżynier Systemów/Administrator Linux Miejsce pracy: Krosno
Region: podkarpackie

Obowiązki:
- zarządzanie serwerami Linux (www, mail, sql, nosql, message broker, wirtualizacja, kontenery),
- projektowanie nowych systemów/usług,
- dokumentowanie tworzonych rozwiązań.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Linux (www, mail, sql),
- dobra znajomość zagadnień sieciowych,
- znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją,
- umiejętność pisania skryptów w bashu,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziana będzie podstawowa znajomość pythona lub perla.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- pełny etat, umowa o pracę/forma zatrudnienia do ustalenia z kandydatem,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.