iOS Developer

Human Resources Poland

3 000 - 7 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: iOS/POZN/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS do nowatorskiego sprzętu dla sportu motorowego.
Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia jako programista aplikacji mobilnych na platformę iOS,
  • Dobra znajomość programowania obiektowego i języka Objective-C,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
  • Umiejętność posługiwania się notacjami XML, UML,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Kreatywność.
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie, diety zagraniczne),
  • Szkolenia i rozwój,
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.