Programista C#

Zortrax

2 500 - 6 000 zł netto

Język programowania
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska
  • Udział w całym cyklu tworzenia oprogramowania
  • Współpraca z zespołem programującym
  • Tworzenie i rozwoj oprogramowania dla druku 3D (GUI)

Wymagania

Wymagania
  • Udokumentowane doświadczenie z OpenGL
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsu użytkownika
  • Znajomość programowania z uwzględnieniem Cross-platform Windows/MacOS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną
  • Bardzo dobra znajomość C++ będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Praca w innowacyjnym i kreatywnym środowisku
  • Stabilne, rozwojowe zatrudnienie
  • System premiowy
  • Duża swoboda działania

O Zortrax

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszych biurach w Polsce i w Azji pracuje ponad 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.