Praktykant programista w dziale gameplay

Techland Sp. z o.o.

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry, w tym Dying Light, serie Dead Island oraz Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który z miejsca stał się światowym best-sellerem. Obecnie pracujemy nad naszą kolejną ważną produkcją – grą Hellraid osadzoną w klimatach dark fantasy. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Obecnie poszukujemy:
PRAKTYKANTÓW PROGRAMISTÓW W DZIALE GAMEPLAY
(miejsce praktyki: Wrocław)

Wymagania

Główne zadania:
• prototypowanie mechanik i elementów grywalnościowych gry
• wsparcie zespołu w realizacji bieżących projektów Poszukujemy: kreatywnych i zaangażowanych studentów lub absolwentów kierunków informatycznych/matematycznych, którzy:
• nie tylko lubią grać w gry, ale i dobrze znają rynek gier komputerowych i zainteresowani są technologią ich produkcji
• dobrze znają technologię języków programowania, tj. programowanie obiektowe, C++ (mile widziana znajomość języków skryptowych)
• znają język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie/pisanie dokumentacji technicznej
• posiadają chęci ciągłego uczenia i rozwijania się

Oferujemy:
• możliwość zapoznania się z warunkami pracy oraz procesami wykorzystywanymi w firmie produkującej gry video znane na całym świecie
• możliwość zapoznania się i pracy przy technologiach stosowanych w produkcji gier komputerowych
• okazję zapoznania się z naszymi przyszłymi hitami na etapie produkcji,
• prawdziwie przyjazną atmosferę,
• dla najlepszych – możliwość zatrudnienia przy produkcji gier komputerowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) na adres: [email protected] w treści maila umieszczając nr ref.: PRAK_GAMEPLAY
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody."

Techland sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12
54-426 Wrocław
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Budżet szkoleniowy

O Techland Sp. z o.o.

Techland to uznany na świecie producent, dystrybutor i wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze gry – w szczególności Dying Light i Dying Light:The Following oraz serie Dead Island i Call of Juarez – osiągnęły międzynarodową popularność i zdobyły wielomilionowe rzesze fanów. Wydany w 2015 roku Dying Light trafił już w sumie do ponad 8 milionów graczy. W roku 2016 weszliśmy na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing, a także ogłosiliśmy prace nad dwoma wysokobudżetowymi produkcjami, których premiera planowana jest w ciągu najbliższych trzech lat. Za pomocą najnowszych technologii i dzięki najlepszym specjalistom w branży nieustannie dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.