Developer ms.net (6 000,00 zł - 15 000,00 zł)

TIM Outsourcing

6 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework

Firma TIM Outsourcing aktualnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko Developer ms.net Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu
Utrzymanie i rozwój strategicznych systemów działających u naszych Klientów
Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów, likwidacja błędów.
Oczekujemy znajomości następujących technologii:
Microsoft .NET Framework >3.5 (język C#)
Windows Forms lub ASP.NET MVC (nie ASP.NET WebForms)
NHibernate lub Entity Framework
Język T-SQL (Microsoft SQL Server 2008+)
Umiejętności pracy z repozytorium kodu (TFS lub GIT)

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki współpracy zależne od doświadczenia. Oferujemy miesięczne wynagrodzenie w przedziale 6 000,00 zł - 15 000,00 zł.
Benefity pozapłacowe: m.in. opieka medyczna / karta multisport/ język angielski
Możliwość dofinansowania szkoleń i certyfikacji
Szerokie możliwości rozwoju technicznego w ramach udziału w zaawansowanych projektach programistycznych
Dostęp do najnowszych technologii i najlepszych praktyk

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości Developer ms.net

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."