Senior .NET Developer

Antal International
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Witam serdecznie, aktualnie poszukuję Specjalistów na stanowisko Senior .NET Developer

Naszym Klientem jest innowacyjna firma dynamicznie rozwijająca się w obszarze multimediów i telewizji cyfrowej. Jest polską prywatną spółką telekomunikacyjną, której źródłem kapitału jest Francja. Do swojej siedziby w Warszawie poszukują Senior .NET Developera.

Przez pierwsze 3-6 miesięcy klient oferuje szkolenie/wdrożenie w projekty, które będzie miało miejsce w Sztokholmie. Po wspomnianym okresie Senior .NET Developer rozpocznie współpracę w biurze w Warszawie.

Klient jest otwarty na obie formy współpracy: umowa o pracę / kontrakt

Wymagania

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Senior .NET Developera w ramach swoich obowiązków będzie zajmowała się rozwojem produktów klienta oraz inspirowaniem młodszych członków zespołu. W zakres zadań wchodzi m.in. koordynacja wymagań biznesowych i prac projektowych w kontekście rozwijanych produktów, estymacja zakresu prac developerskich oraz implementacja nowych rozwiązań.

Wymagania:

- doświadczenie 5-8 lat w pracy na stanowisku programisty (rozwój systemów, analiza)
- umiejętność programowania .NET / ASP.NET / C# / Visual Basic
- wiedza z takich obszarów jak: WCF Web Services (SOAP, REST/JSON)
- doświadczenie w modelowaniu danych w MS SQL Server, Domain Driven Designer (DDD)
- doświadczenie w pracy z metodyką Scrum oraz w zarządzaniu projektami technicznymi
- doświadczenie w jednym z narzędzi: Visual Studio / Jira / Confluence / SVN
- umiejętności w zakresie integracji i konfiguracji systemów
- doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych i refaktoryzacji kodu
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

Wiedza, z którymś z poniższych obszarów jest mile widziana:
- doświadczenie z Test Driven Design (TDD)
- HTML / HTML 5 / CSS / JS / jQuery / knockout.js / XML / JSON / AJAX / WPF / Flash Builder / Air SDK / JQuery

Zainteresowane osoby uprzejmie proszę o przesłanie aktualnego CV na adres: [email protected]

Chętnie opowiem o szczegółach projektu i poznam Państwa oczekiwania związane z rozwojem zawodowym.

Pozdrawiam serdecznie,
Iwona Gregorowicz