Grafik komputerowy, Poznań

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR od wielu lat wspiera Pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej, znakomicie dobieramy zespoły handlowe, realizujemy z powodzeniem większe projekty rekrutacyjne. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/-kę na stanowisko:
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

Zakres obowiązków
Osoba zajmująca to stanowisko, będzie odpowiedzialna za projektowanie materiałów graficznych oraz zdjęć produktów na potrzeby stron www. Kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie grafik w systemie WordPress.

Wymagania Pracodawcy

  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby WWW,
  • praktyczna znajomość programu Corel Draw,
  • zmysł plastyczny.
Pracodawca oferuje

  • ciekawą pracę,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy.

Wymagane dokumenty Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]
www.trustconsulting.pl